Концерн радіомовлення,
радіозв'язку та телебачення
Волинська філія
тел: (03352)5-99-81,
м.Ковель, вул.Варшавська, 5

Мало хто може собі уявити сучасне життя без телебачення. Воно допомагає нам розважатись, отримувати інформацію, навчатись та просто добре проводити час в сімейному колі. Саме розповсюдження програм телебачення ефірним методом мешканцям Волині – це головний напрямок нашої діяльності і те, задля чого створювалося підприємство.

В 2011 році Концерн РРТ в партнерстві із ТОВ «Зеонбуд» реалізував проект будівництва цифрової мережі в складі чотирьох мультиплексів МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5. Відповідно до рішень Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення від 08.12.2010 року №№ 1724 – 1727, провайдером та оператором мереж цифрового телевізійного мовлення визначено ТОВ «Зеонбуд». Концерн РРТ забезпечив встановлення запланованої кількості цифрових телевізійних передавачів і антенно-фідерних систем на власних об’єктах та їх подальше обслуговування.

На даний момент повноцінне цифрове мовлення ведеться на 121 об’єктах Концерну РРТ. Інфраструктура телебачення Волинської філії включає в себе 5 радіотелевізійних передавальних станцій. На кожній станції встановлено по 4 цифрові телевізійні передавачі потужністю від 100 Вт до 1000 Вт, які забезпечують трансляцію 32 програм у цифровому стандарті DVB-T2.